[column number='6']
[/column] [column number='6'] [/column]

Psát o stresu se jeví jako v podstatě zbytečné. 

Většina z nás ví o jeho škodlivých účincích na lidský organizmus a zdraví. Je nedílnou součástí našeho životního stylu, který je v našem společenství, ve kterém žijeme plně akceptován. Trpíme o ve svých živote, přijímáme a učíme se s ním žít. 

Existuje stres, který nám zachraňuje život. Je to mobilizační systém v případě ohrožení našeho života. Je krátkodobý, efektivní a po jeho pominutí, tělo musí doplnit využitou energii. Ovšem stres, který je soustavný, a který mnozí z nás poržávají téměř každodenně je škodlivý až nebezpečný. Právě jeho délkou a neschopností regenerovat. 

Jak správně odbourávat tento stres je otázkou našeho zdraví a hlavně zdravého aktivního života v dlouhodobější perspektivě.

Jak na to, doporučují naši specialisté, se kterými se můžete setkávat v našem Centru FUZHI,. Pravidelně s našimi klienty řeší  jednotlivých terapií uvolnění emočního stavu, zlepšení blokací v těle a mnoho dalšího. Určitě Vám poradí jak na únavu, špatný spánek, bolesti, aj. problémy, se kterými se denně naši klienti setkávají.

Další  zajímavou možností, jak se naučit se stresem vyrovnávat či spíše jak ho efektivně ihned odbourávat a dobře regenerovat a aktivně odpočívat nabízí naše videosemináře, semináře, kurz a růstové techniky, kde naši lektoři představují jak postupovat. Je mnoho technik -- správné dýchání, speciální cviky, meditace nebo techniky, které Vás naučí stresovým okamžikům předcházet.  

Seznamte se naší nabídkou jednotlivých seminářů, kurzů a růstových technik. Získané informace a speciální techniky Vám pomohou udělat život příjemnější a podpoříte i své zdraví.   

Můžete se podívat na krátkou ukázku z jednom z mnoha seminářů v našich prostorách. Přestávky mohou vypadat podobně jako na této videonahrávce -  takto

Jedna z uvolňovacích technik účastníkům představovala terapeutka čínské medicíny B. Renáta Čepelková. Její videosemináře si mžete u nás zakoupit.

scrollup