Akční týden s energií - i na únavu nalezneme řešení.

Moderní doba přináší sebou nejen stres, ale také únavu, vyčerpání, sníženou imunitu i chuť do života. To vše může nakonec vyústit v nemoc, které nás bude oslabovat ještě více. 

Jak se vyrovnat s tlakem, který je na nás dennodenně naložen a my nezvládáme tzv. dobíjet baterky? 

Řešení, která jsou k našemu tělu citlivá mají kořeny v přírodě. Bylinné směsi, které jsou určeny na podporu ledvin, kde je dle čínské medicíny uložen životní energie, jsou přizpůsobeny potřebám žen i mužů. Citlivě vnímají rozdílné potřeby žen a mužů a proto je každá směs sestaven z jiných bylin. Seznamte se s přírodním produktem I SHEŇ BAO pro ženy a I SHEŇ BAO pro muže. 

Řešení naší energetické disbalance, únavy, vyčerpání a další symptomů vedoucích k tzv. vyhoření je právě ukryto v těchto dvou produktech. 

S končícím létem, ubývajícím slunečním svitem, teplem, blížící se zimou  a větším tlakem dění v životě kolem nás, který nemlžeme jen tak prostě vypnout, aby nás neovlivňoval, je velmi vhodné začít doplňovat energii právě bylinnými produkty a vhodnou stravou. 

Chcete-li poradit jak toto bojí skloubit, požádejte o konzultaci v našem centru - může být i online. Naši specialisté Vám rádi poradí nejen se změnou Vašeho životního stylu, ale také s jakou podporou přírodních produktů se stát opět výkonnými, energeticky i emočně stabilními, a hlavně zdravými. 

Využijte akčního týdne ke zvýhodněným nákupům produktu I Sheň Bao pro ženy a I Sheň Bao pro muže a začněte doplňovat svou energii na život. 

 

Slečny a dámy - řešení pro Vás: 

 chrání proti bakteriálními a virovými infekcemi; má antibakteriální, protizánětlivé účinky;

 stimuluje činnost trávicího traktu; zvyšuje metabolizmus ledvin;

 má sedativní a uklidňující účinek;

 je prevencí imunodeficitních stavů.

 

Pánové - řešení pro Vás: 

 má silný celkově regenerační účinek, podporuje detoxikaci organizmu cestou neutralizace a odstranění škodlivých, toxických látek a dalších produktů rozkladu;

 zlepšuje prokrvení orgánů malé pánve;

 stimuluje nadledvinky a zlepšuje metabolické procesy v těle;

 má pozitivní vliv na poruchy sexuálních funkcí a předčasnou ejakulaci; podpora potence

 je prostředkem, který pomáhá v léčbě poruch močení a při normalizaci tekutého prostředí organizmu

Podpořte svou energii a zdraví s našimi bylinnými pomocníky.

 

I sheň bao pro Muže i pro Ženy

byliny I Sheň Bao ženy

 

I sheň bao Muži 2