Aktivní život - není o věku

Mít aktivní život si asi přeje každý z nás. Jak si ale užít toho co nás baví, co nás naplňuje a dělá spokojenými a šťastnými

Určitě k tomu potřebujeme zdraví fyzické, tzv. aby tělo nebolelo. Určitě je potřeba mít emoční nastavení, které má chuť něco dělat případně i něco ve svém postoji změnit směrem k té či oné aktivitě. 

Hodně se toho povídá o sportování. Ovšem i zde je potřeba najít to pravé ořechové. Tělo je velmi kvalitní stroj a je potřeba mu nejen správným způsobem pohybovou aktivitu nabídnout ale také je potřeba ho chránit před extrémním nakládánm nevhodné aktivty, která mu spíš škodí. Ono v mladším věku to člověk tolik nepozná, ale s přibývajícími léty se všechny prohřešky projeví. 

Věnujte pozornost tomu čím tělo zatěžujete, jak to děláte - mnohdy je vhodné se poradit s odborníkem v této oblasti. Určitě je skvělé se zabývat svou stravou, protože nedostatek potřebných živin se prostě časem projeví na mnohdy i nevratných staven našeho těla. Určitě je vhodné doplňovat - suplementovat některé přírodní látky, které v naší stravě máme málo nebo vůbec. 

Fytoterapie - je velmi účinnou oblastí přírodních medicín. Je to dáno hlavně sounáležitostí jejich programů s přírodou apřírodními cykly. 

V oblasti čínské medicíny právě v tomto období dochází ke změně období tzv. elementu, který upozorňuje na orgány a orgánovou soustavu, která je v tomto obdob nejvíce zatěžována a je potřeba se o ni více starat a podporovat ji. Nyní je to srdce a tenké střevo. 

S ohledem na skutečnost že jsme národem kardiaků, je tato část roku pro nás velmi důležitá. Určitě je vhodné se trochu seznámit s vhodnými fytoterapeutickými produkty,které nám mohou pomoci se v tomto období velmi dobře postarat o své srdce a kardiosystém. Tuto péči bychom měli poskytovat bez ohledu na svůj věk. 

V naší nabídce se můžete seznámit s produkty, které jsou sestaveny dle tradičních receptur čínské medicíny - Tiaň Siň Vaň, který je speciálně pro tyto účely připraven a má dosti stimulační efekt. Dále určitě Lycopene Soft, jehož využití je velmi široké. 

Máte-li zájem o více informací o tomto období, můžete se stát odběrateli našich videoseminářů s terapeutkou čínské medicíny Bc. Renátou Čepelkovou - Základy TČM 5 elementů. Postupně, jak se mění jednotlivá období, nabízíme v rámci těchto videoseminářů  výjimečné informace, které můžete využívat v průběhu celého roku a svého života. 

Tian Šiň Vaň   Lykopen