Borovicový pyl - čaj Sun Chua

Čaje představujeme dosti často. Je to ze dvou důvodů. Máme v nabídce velký výběr bylinných směsí, které jsou právě ve formě čajů. Za druhé čaje jsou velmi oblíbeným produktem našich klientů a zákazníků. 

V období, kdy hodně řešíme podporu imunity je vhodné se seznámit i s čajem Sun Chua, v jehož nálevovém sáčku je pyl květů Masson borovice (Pinus massoniana) a čínské borovice (Pinus tabuliformis). Složení: extrakt z květů borovice, prášek ze zeleného čaje.

V čem je tento čaj výjimečný? 

Je velmi chutný a zároveň i efektivní ve svých účincích. 

Příroda sama obdařila borovici neobvyklou dlouhověkostí a věčným květenstvím. Její pyl to jsou vlastně rozmnožovací buňky na tyčinkách květů borovice, obsahuje velké množství prvků a více než 200 druhů výživových složek a aktivních látek, což vše dohromady dělá z pylu jeden z největších zázraku přírody. Pyl květů borovice obsahuje tedy více než 200 druhů živin, včetně 22 druhů aminokyselin, 14 druhů vitaminů a více než 30 druhů minerálů a stopových prvků. Ve velkém množství jsou v něm obsaženy aktivní proteázy, flavonoidy a další účinné látky. Rutin, ve složení pylu je nesmírně vzácnou látkou, který spolu s flavonoidy a lecitinem plní ochrannou funkci v cévách lidského těla.

Základní vlastnosti

  1. Prevence onemocnění chřipky, alergie a prostaty.
  2. Normalizace fungování všech systémů lidského těla, doplnění žádoucích živin.
  3. Úprava činnosti orgánů s vnitřní sekrecí a trávicího traktu.
  4. Hepatoprotektivní účinek, ochrana kardiovaskulárního systému
  5. Udržování životního tonusu, omlazování.
  6. Prevence chudokrevnosti, vzniku akné, výskytu šedin.

 

Navíc se z pohledu čínské medicíny nacházíme v období jater, je proto vhodné o tento čaj rozšířit svůj pitný a ozdravný režim. Doporučuje se aplikovat při tukové dystrofii jater, hepatitidě, při alkoholických otravách s cílem ochrany jater.

Rozšiřte svou čajovou zásobu o nový a zajímavý čaj - čaj s borovicovým pylem, čaj Sun Chua. 

%C4%8Daj%20borovicov%C3%BD%20pyl%20-%20%C4%8Daj%20Sun%20Chua