Borůvky - antioxidanty - imunita

Borůvky jsou nejen chutné a lahodné ovoce, ale jsou známé také jako silný antioxidant. Díky těmto vlastnostem jsou borůvky zařazovány do našeho jídelníčku nebo jsou využívány k výrobě potravinových doplňků i léčiv. Antioxidanty chrání naše buňky před oxidačním stresem. Jsou to látky, které neutralizují volné radikály, které jsou extrémně reaktivní v našem těle. Jejich neutralizace navozuje harmonický stav v našem těle.

Borůvkový enzym je skvělou kombinací všech vlastností borůvek a reakcí enzymů v našem těle. Enzymy jsou velmi důležité právě v oblasti přeměny potravy a zdravého metabolismu. Enzymy v tomto produktu jsou z 18 druhů vysoce kvalitních druhů ovoce a zeleniny prošly přední biotechnologickou fermentací a vyluhováním. Tablety Borůvkový enzym obsahují organické kyseliny, vlákninu, aminokyseliny, prospěšné aktivní látky, organické minerály a vitamíny, amylázu, lipolytický enzym atd. Tento produkt je nejlepší volbou, aby se tělo zbavilo toxinů, odstranily se kožní problémy, chránily oči a játra, hlavně posílila imunita a došlo k normalizaci tělesných funkcí v případě oslabení organizmu stresem, nemocí, aj.

Indikace používání enzymu z borůvek:

Doporučuje se pro studenty a počítačové uživatelé pro ochranu očí, posílení imunity.

Doporučuje se lidem střední a starší generace pro posílení imunity, ochranu zraku, prevenci rakoviny.

Doporučuje se ženám pro zlepšení stavu pokožky.

Spojení účinků borůvek a enzymů z dalšího ovoce a zeleni vytvořilo výjimečný produkt Borůvkový enzym, který slouží  k podpoře našeho organizmu, imunity a celkového zdraví. 

Jednotlivé lisované tabletky se rozpouštějí postupně v ústech před případně po jídle. 

borůvkový enzym 3