Čaje a podpora naší imunity  - Čaj Ku Ding

Čaje jsou velmi příjemnou součástí našeho života. Bylinné navíc přinášejí nejen chuťový zážitek, ale velmi jemně pomáhají našemu tělu.

Dnes představíme zajímavý bylinný čaj – čaj Ku Ding. 

 Díky svému složení je velmi efektivní při posilování naší imunity, což nyní v období srpna a září realizujeme. V toto období se věnujeme naší orgánové soustavě slezina – slinivka – žaludek  (element ZEMĚ) a právě tento čaj je svým složením pro toto období vhodný.

 

Je vhodný i v případě, že se cítíme unaveni nebo cítíme, že to s naší imunitou není takové, jaké by mělo být a jsme oslabeni. Vhodný čas na jeho užití je 10 – 12 hodina.

Obsahuje mimo jiné reishi, což je velmi skvělá vitální houba působící na mnoho našich orgánů, a severoamerický žen šen, který je slabší než ten čínský. Tím je možné, aby ho popíjeli i kardiaci. Intenzitu tohoto čaje je vhodné na sobě vyzkoušet. Nálevové sáčky se používají vícekrát Svým složením tento čaj doplňuje jang ledvin, což se projevuje na naší vitalitě.

Tento čaj pro toto období doporučujeme a je vhodné ho mít i v období podzimu a zimy, kdy je naše imunita vystavena větším nárokům než nyní v létě. Bylinné čaje jsou od nepaměti zařazovány do našeho života a mají velmi pozitivní vliv na naše tělo. Zůstaňte věrni tradici. Čaj si můžete objednat ZDE

Čaj Ku Ding_1