Čaje nám prospívají - Antilipidový čaj

Bylinné čaje  patří do oblasti jemné fytoterapie. Jsou nejen chutné, ale pomáhají našemu tělu s disbalancemi a navozují harmonický stav našeho těla. To ostatně věděly i naše babičky. 

 

Antilipidový čaj, již ve svém názvu představuje jeho hlavní sílu a to je pomoc s metabolismem tuků. Je to čaj velmi oblíbený - klienti ho velice rádi nakupují. Jeho vyvážená směs bylin je využívána při problémech se zvýšeným cholesterolem, zvýšeným krevním tlakem, při disbalancích s trávením aj. problémy spojené se zhoršeným metabolismem tuků. 

V jednotlivém balení - sáčku  je velmi silná směs, kterou je možné použít několikrát za sebou nebo použijeme větší konev. Nabízíme výhodné balení, ve kterém je 40 ks varných sáčků. 

Antilipidový čaj je vhodné použít i v případě, že nemáte žádné zdravotní problémy. Jeho účinky jsou osvěžující a určitě ho oceníme po náročnějších oslavách, tučnějším jídle, kdy jsme své tělo trochu více zatížili látkami, které tělo musí zpracovat a mnohdy ze svého těla dostat ven. Zlepšení metabolismu v těle a jeho detoxikace nám pomáhá při udržení zdravého životního stylu i přesto, že si chceme užít některých národních zvyklostí, rodinných oslav a báječného života bez velkých omezení.

antilipidový čaj