Čas dárků je zde - dárkový set OČI

I v tomto náročném období se již pomalu připravujeme na nejkrásnější roční období - Vánoce. Pomalu a jistě se rozhlížíme jakými dárky potěšíme své blízké nebo i sebe. 

Celý rok skloňujeme slovo zdraví a imunita. Uvědomili jsme si význam našeho zdraví i to jak může být křehké, a jak se nám může rychle změnit život a jeho priority. 

Připravili jsme pro Vás speciální dárkové balíčky, které se zaměřují na problémy, které mnozí z nás řeší každý den a mohou pomocí pravidelné cílené péče zlepšit kvalitu svého života nebo začít preventivě podporovat své zdraví. 

V nabídce máme dárkový set zaměřený na problematiku očí - dárkový set OČI - turmalínová maska na oči a kapsle Jan En

Pro koho je určen? 

- sedíte denně několik hodin u počítače?

- sledujete dlouho televizi?

- studujete nebo se učíte?

- řídíte denně dlouho automobil?

- máte unavené oči, zhoršuje se Vám zrak? 

- bolívá vás hlava, cítíte se unaveni?

Pokud jste odpověděli alespoň 1x ANO , tak je tento set pro Vás.

V tomto dárkovém setu se kloubí ozdravné účinky turmalínové masky na oči a speciálního přírodního produktu Jan En, který je vyroben z borůvek a jeho účinky jsou směřovány hlavně na oči. 

Složení měkkých kapslí Jan En: extrakt z borůvky, světlík lékařský (Euphrasia officinalis), extrakt ginko biloby, lutein, riboflavin, extrakt z hroznových pecek, extrakt rostlinného oleje, žlutý vosk.

Spojením účinků turmalínů,  borůvek a dalších bylin,  vytváří skvělou variantu podpory našeho zraku, snížen únavy nejen očí, zmírnění některých diskonfortních  reakcí těla jako je např. bolest hlavy z důvodů únavy očí, aj. Navíc borůvky jsou silný antioxidant a mají pozitivní vliv na naši imunitu. 

Tento balíček je vhodný jak pro studenty, tak pro střední i starší generaci. Pod vánočním stromečkem udělá určitě radost a díky turmalínové masce, ho lze používat celý rok. 

Oči jsou pro nás velmi důležité, dopřejte jim tedy řádnou péči, aktivujte zlepšení cirkulace pomocí turmalínové masky na oči a využijte podporujících účinků přírodního produktu Jan En. Tento produkt má také další  ozdravný dopad na naše zdraví, proto ho naši klienti využívají i několikrát v roce i v dalších ozdravných kůrách nap. se zaměřením na játra, posílení imunity, aj. 

Darujte svým blízkým i sobě zdraví - darujte dárkový set OČI. 

maska na oči (1)  jan en oči_1