Datum narození - životní kód, který nám pomáhá

Pro naše klienty a návštěvníky našeho centra připravujeme pravidelně osvětové i zábavné přednášky a setkání, které jsou tzv. volně přístupné, bezplatné. 

Je to v podstatě vždy takový malý dárek, který dáváme rádi, stejně tak jako naši hosté ho rádi přijímají. Jak už to ve všech zdravých vztazích je, jde o vzájemnou výměnu energií, které mezi sebou realizujeme. 

Tentokráte jsme pro Vás připravili přednášku na téma Datum narození. 

Přednášky na téma životních čísel, a jak na nás působí den narození, patří k těm velmi oblíbeným tématům. Navíc se budeme k číslům a jejich využití či významu  v průběhu letošního léta několikrát vracet i s jinými lektory.

Určitě víte, čísla našeho narození jsou velmi zajímavým informačním materiálem o nás samotných, o našich dispozicích, našich možnostech, našem zdravotním i životním potenciálu. Jak se na datum narození dívá čínská metafyzika a jakým způsobem je umí využít pro Váš prospěch, zlepšen í Vašeho života, k docílení Vašich přání a cílů, se dozvíte právě na této přednášce. Na této přednášce získáte ucelený přehled jednotlivých technik, které s těmito čísly pracují.

Přednášku připravuje Ing. Natalia Loginová, která ve své profesní praxi prakticky využívá techniky BaZi, Feng Shui, Qi Men Dun Jia. Dozvíte se také základní informace o působení přicházejících hvězd a jejich významu v našem životě.

Zároveň jako vždy, se v rámci našeho setkání a ochutnávky seznámíte se zajímavým čínským čajem, který jsme do naší nabídky zařadili tento měsíc. Čaje jsou rituálními nápoji, které nejen osvěží, ale mají zajímavé chutě i účinky. Ochutnávka bude velice lahodná.

Z kapacitních důvodů je vhodné si v Centru FUZHI Praha rezervovat místo. Rezervaci je možné realizovat mailem: centrum.fuzhi@gmail.com nebo telefonicky: 775 901 660

Bavte se letošní léto s námi a s čísly našeho života. Těšíme se na Vás