Detoxikace těla a voda

Základem každého čištění  čili detoxikace těla je voda. Nehovoříme zde  o pitném režimu, protože většina z nás si představí čaje, různé nealko či jiné  nápoje. Hovoříme jen o vodě. Voda má velký očistný potenciál, o tom snad nepochybuje nikdo. Základním pravidlem je mít vodu čistou a aktivní. V našich podmínkách  měst, velkoměst se dá říct, že pitná voda čistá je. Studniční vodu si musí každý ohlídat sám.

Co je důležité je její aktivita – hovoříme o tzv. živé vodě, kterou můžeme získat mnoha způsoby. Jedním z těchto způsobů je využití Mini filtru na vodu Green World, jeho aktivní složkou je turmalín.

Turmalín má silné antibakteriální účinky, dobře ničí ve vodě střevní bakterie Escherichia coli a další škodlivé bakterie. Současně několikrát snižuje ve vodě obsah takových závadných látek, jako je olovo a chlor.

Pod vlivem krystalů turmalínu se rovněž normalizuje kyselost (pH) vody — a právě taková voda je spotřebovávána buňkami lidského těla. Konzumuje-li člověk takto upravenou vodu, normalizuje se u něj funkce trávicího traktu, udržuje se potřebná kyselost krve a zlepšuje mikrocirkulace mezibuněčné tekutiny, a to přispívá k lepšímu vstřebávání živin, zlepšení metabolických procesů, větší aktivitě všech buněk, včetně buněk imunitního systému, včasnému vylučování toxinů z těla. To vše je důležité v první řadě pro prevenci závažných onemocnění kardiovaskulárního systému, gastrointestinálního traktu, cukrovky, onkologických rizik.

 Výhody vodního filtru:

- je jednoduchý a pohodlný při použití,

- používá se bez časového omezení, bez ztráty účinnosti,

- není nijak velký, v rozsahu, pohodlné lze ho brát i na cestu

- lze ho použít na čištění vody v jakékoliv čisté nádobě

- zajišťuje dlouhotrvající efekt, je cenově dostupný: filtr lze používat po dobu pěti let.

Dlouhodobé užívání turmalínové zásadité ionizované vody – to je cesta ke zdraví a dlouhověkosti.

Filtr je vyroben z ekologicky čistého turmalínu. Neobsahuje žádné škodlivé látky, vytváří velké množství záporných iontů, čímž voda získává slabě zásadité vlastnosti a tvoří se mikromolekulární skupiny.

Pokud jste se rozhodli pro JARNÍ DETOXIKACI, začnete v první řadě od vody.

Mini filtr je malou investicí ve výši 236 Kč a bude Vám sloužit nejen nyní na jaře, ale po celý rok.

Mini filtr na vodu 2