IMUNITA a MY

Imunitní systém je to, co nás zajímá, když onemocníme. On je tím, který s danou virózou, infekcí či jiným onemocnění svádí boj v našem těle. Stav naší imunity určuje, zda atak virů a bakterií naše tělo odrazí bez následků nebo zda se projeví nějaké symptomy nemoci či propukne nemoc v plné síle.

Je lidskou přirozeností, že mnoho z nás, řeší problémy a potíže, až když přijdou. Každoročně jsou chřipkové epidemie, přesto se tak nějak divíme, že přišly. Jsou pravidelné a přicházejí v téměř stejném čase. A to je přesně ten čas, kdy najednou řešíme naši imunitu, v bláhové naději, že kolo citrónů a hrst vitaminu je přesně to pravé co v daném okamžiku vyřeší náš případný problém s oslabenou IMUNITOU.

Přirozenější cestou, zároveň i efektivnější a z pohledu našeho dlouhodobého zdraví lepší, je o imunitu pečovat průběžně v období celého roku, v obdobích, která jsou z pohledu jednotlivých sezón roku na to vhodné. Významným faktorem stavu naší imunity jsou naše přirozené dispozice a náš životní styl.

K posilování imunity může využívat běžné a přirozené postupy a doporučení, které znaly již naše babičky a dá se mnoho čerpat ze systému přírodních medicín např. tradiční čínské medicíny. Ta má detailně zmapované jednotlivé roční období, jak tato období působí na lidský organismu, jaké orgánové soustavy se vzájemně podporují a jak o ně preventivně pečovat.  Jedním z významných faktorů je správné stravování.

Zajímají-li Vás právě tyto přirozené mechanismy, postupy a doporučení k péči o své zdraví, vstupte do tajů tradiční čínské medicíny prostřednictvím našich videoseminářů, které připravujeme s praktikujíc terapeutkou čínské medicíny Bc. Renátou Čepelkovou. Její znalosti čínské medicíny a několikaletá klinická praxe jsou studnicí informací a doporučení, které můžete běžně praktikovat ve svém životě.

Informace z tradiční čínské medicíny jsou poplatné i pro život člověka žijícího ve třetím tisíciletí. Jsou lehce aplikovatelné a mají preventivní účinky na naše zdraví, vnitřní harmonii a zachování dostatku energie na náš šťastný a spokojený život.

Seznamte se se Základy TČM prostřednictvím našich videoseminářů. Vybrat si, kterým začnete můžete ZDE - super balík videoseminářů Základy TČM 5 elementů a nástavbové semináře 

Nabízíme i finančně zvýhodněné balíčky videoseminářů – seznamte se s nimi ZDE.

Aktuální videoseminář je nyní: IMUNITA z pohledu TČM

 

BANER_5lement_s Renátou Čepelkovovou Videosemináře - balík seminářů Imunita a my