Imunita posílená přírodou - kapsle s myceliem Shiitake

Příroda je lék, a jak říkaly naše babičky, na každý neduh existuje nějaká bylina, která pomůže. 

Jako královna mezi houbami je vitální houba Shiitake. Obsahuje výjimečný komplex bioaktivních látek pro aktivaci imunitního systému, což v této době předpokládaných virových epidemií ocení každý z nás. 

Kapsle s myceliem shiitake je výjimečný produkt svým složením a vhodným spojením několika podporujících se bylin a účinných látek. Jak už to v čínské medicíně chodí - správně nakombinovat vhodné bylinky a jejich správné dávkování je základ úspěchu. A staré receptury jsou právě tím, na čem může čínská medicína stavět. Její doporučení jsou přirozená pro naše tělo a pro podporu našeho zdraví. Tradiční recepty různých směsí jsou tisícilety ověřené a cílem je udržet člověka zdravého a ve stavu plném energie a vitality pro život v různých etapách jeho života.

Kapsle s myceliem shiitake jsou vhodné na podporu imunity u lidí, kteří mají problém s kardiovaskulárním systémem (vysoký tlak, zvýšený cholesterol).

Seznamte se přirozenými a podporujícími účinky houby shiitake, kterou najdete v mnoha jídlech čínské kuchyně. V produktu, který Vám představujeme je mnoho podpory a výživy pro Vaše tělo. Obzvlášť jsme-li ještě vystaveni stresu, strachu, obavám, které se v dnešní době šíří. Toto vše má následky ve formě snížené imunity a schopnosti se přirozeně bránit virům, infekcím, ....

Kapsle s myceliem SHIITAKE má následující účinky:

  • posiluje schopnost organizmu odolávat různým infekcím, včetně virové;
  • ochrana jaterních buněk před poškozením, zlepšení funkce jater;
  • pozitivní vliv na produkci a vylučování žluče v žlučníku;
  • působí jako tonikum a posilující lék – regeneruje síly po dlouhé nemoci, poskytuje vitalitu, zvyšuje průměrnou délku života;
  • je pozorován výrazný kosmetický účinek.

 

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI HUB SHIITAKE

 Vědci potvrzují, že tato houba obsahuje tolik bílkovin jako fazole a hrách, a pro vegetariány slouží jako náhrada za živočišné bílkoviny. Kromě toho shiitake obsahuje 9 aminokyselin, které jsou nezbytné pro lidský organizmus, je bohatá na vitamíny skupiny B a D. Shiitake má taktéž stejné množství zinku, železa, mědi, hořčíku, vápníku, sodíku, draslíku, fosforu a polysacharidů.

 

Připravte své tělo na podzim a zimu a posilněte svou imunitu včasným užíváním této vitální houby.

Produkt Kapsle s myceliem Shiitake je efektivní doplněk a odpovídám potřebám zdravého životního stylu. 

 

Kapsle s myceliem Shiitake 2