Imunita

Imunita je kouzelné slovíčko v období chřipkových a dalších epidemií, přesně v období jaké právě prožíváme. Posilování nebo oslabování imunity, obranyschopnosti našeho těla, realizujeme v průběhu celého života, každým dnem svým životním stylem, způsobem stravování, spánkem, vztahy, odpočinkem či riziky, kterým se vědomě či nevědomě vystavujeme.

Bohužel většina lidí si myslí, že když se objeví problém např. chřipková epidemie, že vše se dá dohnat v okamžiku spolknutím pár vitaminu. Bohužel tak jednoduše to nefunguje.

Imunita = odpovědnost za své zdraví.

Její posílení, to je proces, který potřebuje svůj čas a vhodné podmínky. Je zde jaro a to je spojeno s očistnými procesy. Ale pokud jste hodně oslabení po zimě a cítíte, že by přeci jen nějaký ten virus na Vás mohl zaútočit, dopřejte si podporu pro své tělo. Optimální jsou  vitální houby - Matsutake, Černá stromová houba, Cordyceps, Siitake, Rejši. Pro tyto případy a pro tuto chvíli jsou jasnou volbou.  Je vhodné doplnit Borůvkový enzym případně další doplňující a posilující produkty.

Dopřejte si 21 denní kůru některou z těchto vitálních hub a pak se  pusťte do detoxikace. Jaro bude za  3 týdny již v plném proudu, Vaše tělo posílí a Vy se můžete vydat cestou ozdravných a očistných programů, které Vám pomohou nejen s imunitou, ale budete se lépe cítit.

Imunita = zdraví = vitalita … krásný naplněný život