Jak odlehčit svému tělu na začátku roku

Máme za sebou vánoční svátky plné hojnosti a oslavy vstupu do nového roku 2020. Oslavy se projevují nejen plnými stoly, ale také náročněji stravitelnými potravinami, které zanechávají v našem těle  metabolickou stopu. A právě proto se mnozí z nás necítí na začátku nového roku dobře. Mnozí máte pocity plnosti, malátnosti, únavy ….

 A protože se chcete určitě i na prahu roku 2020 cítit dobře, máme pro Vás efektivní, jednoduché a přírodní řešení.

Výše uvedeným stavům a pocitům se dá lehce zabránit. Využijte aktivní a okamžité přírodní možnosti detoxikace a očisty  těla prostřednictvím speciálních nápojů - Nápoj  WAKE a Nápoj CLEAR. Stačí jednotlivé balení rozpustit v cca 400 ml  - 500 ml vody a vypít. Osobně máme zkušenost, že většinou  stačí 1 balíček rozdělit na 2-3 části (2-3 použití).

Nápoj WAKE je určen k detoxikaci po požití alkoholu, po nadměrném stresu a námaze, či při nadužívání léků. Nápoj CLEAR ocení všichni, kteří se v tomto období trochu více přejídali, dopřávali si všech různých laskomin, trpí zácpou  a nyní potřebují odlehčit svému tělu, svým střevům. Tyto přírodní nápoje Vám pomohou stabilizovat Váš organizmus a navodit opět stav příjemné rovnováhy.  Oba nápoje jsou nedílnou součástí detoxikační řady produktů Green World.  

 K detoxikační řadě produktů Green World patří také:

Kapsle Tie Tiu, Kapsle Chitosan, Kapsle Čin Čon, detoxikační náplasti Tsu Tsu, čaj Čin Čan Antilipidový čaj, aj.

Detoxikaci se budeme věnovat v našich příspěvcích v období začátku roku a jara 2020.

Oba nápoje si již  nyní můžete objednat na našem eshopu.