Jak si vybírat z produktů tradiční čínské medicíny značky  Green World?

Přírodní produkty Green World jsou sestaveny dle tradičních receptur vycházejících z principů a zkušenost tradiční čínské medicíny. Jejich složení je vyvážené a efektivní, a pomáhá ozdravným procesům v těle, řešení disbalancí a udržení energie a vitality, harmonického stavu těla.

Tradiční čínská medicína se řídí mnoha pravidly, která vznikla před několika tisíci lety. Pro mnohé z nás je vlastně s podivem, že je možné je využívat a aplikovat i v dnešní době, v životě moderního člověka třetího tisíciletí.

Rozdíl v chápání a přístupu k problematice zdraví je ale podstatnou stránkou pohledu na naše zdraví.

Doporučení tčm jsou vedena tak, aby jste způsobem svého životního stylu  zabránili vzniku nemoci,  a ne až léčili následky - nemoc. Jde v podstatě v moderní terminologii o prevenci. Jde nejen o uchování zdraví fyzického, ale i duševního, zachování životní energie a vitality.

Základním principem jednotlivých preventivních doporučení tčm je podpora lidského organizmu z pohledu tzv. 5. elementů  či 5. prvků hvězdy Wu Xing (mnohdy nazývané pentagram).  Známe jsou také  jako období  dřeva, ohně, země, kovu či vody. Každému období přináleží orgány a s ním spojené orgánové soustavy, které jsou v tomto období nejvíce namáhány či oslabeny, a je potřeba je podporovat. Vzájemné souvislosti mezi jednotlivými elementy, jejich vzájemná podpora, činnost kontrolní či případné disbalance jsou velmi zajímavou problematikou, která si žádá trochu času na osobní studium u odborníků nebo si nechat poradit. Porozumíme-li těmto základům, jednodušeji se nám pracuje v oblasti prevence našeho zdraví, udržení energie, vitality a výkonnosti, které jsou hlavními ukazateli moderního úspěšného života. 

Pokud vnímáme nějaké disbalance, zdravotní nerovnováhu, únavu, špatný spánek či jen máme zájem o preventivní udržení zdraví a vitality, je dobré se se základy 5. elementů seznámit. Následně  přijmout mnohá doporučení  v oblasti pohybu, způsobu dýchání, životního stylu, hygieny zdraví. Důležité je seznámit se s doporučeními v oblasti stravování v jednotlivých ročních obdobích, a k  tomu  patří významnou mírou také suplementace vhodných přírodních bylin v produktech, které  dnes nazýváme potravinové doplňky. Do této kategorie spadají právě výrobky značky Green World.

Na původní otázku - jak se orientovat při vhodném výběru produktů Green World, mám pro Vás 3 jednoduché odpovědi:

Sledujte doporučení zde na stránkách našeho eshopu, která budou představovat nejen jednotlivá období a s nimi spojené informace o vhodných produktech, které Vám mohou  pomoci v oblasti udržení kvality zdraví,  energie, vitality.

Rada druhá: sledujte náš kalendář akcí na www.fuzhi.cz a zúčastněte se některých našich seminářů a přednášek, které připravujeme s našimi spolupracujícími specialisty a terapeuty. Od února 2020 zahajujeme nový cyklus seminářů na téma 5. elementů s lektorkou Bc. Renátou Čepelkovou. Zde se mnohé z problematiky 5 elementů a tčm dozvíte.

Rada třetí: zeptejte se nás na radu přímo zde na stránkách nebo mailem, případně telefonicky. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Přejeme Vám příjemné nakupování v našem eshopu a těšíme se na společné budování moderní kultury zdraví za pomocí tradiční čínské medicín.