Kolena, ó kolena ... bolí Vás?

Pobolívají Vás kolena, kyčle či páteř? 

Nyní v zimním období se z důvodu prochlazení ozývají více, než kdy jindy. Určitě první zásadou pro tyto měsíce je, jak říkaly naše babičky - NOHY V TEPLE.

I když zima není třeskutá a nejsou žádné velké mrazy. I v teplotách nad nulou není úplně příjemně a je navíc vlhko. Což je další z dějů přírody, který našemu tělu v zimě moc nesvědčí.  

Pro nohy v teple můžeme doporučit naše turmalínové vložky do bot, turmalínové ponožky. Zlepšená cirkulace v nohách a účinky turmalínů ocení nejen vaše nohy, ale i celé tělo. 

A vraťme se ještě k těm kolenům. To je vždy trochu složitější situace, protože nejen zima, ale i stav našeho kolenního kloubu, rozhodují o tom, zda nás bolí nebo ne. K domácí rehabilitaci doporučujeme pravidelně nasazovat turmalínový aplikátor - nákoleníky s turmalínem. Máme je ve dvou variantách - standard nákoleníky a LUX nákoleníky. Výběr záleží na Vás. Co je však  důležité nasazovat pravidelně nákoleníky na oba klouby najednou a doba nasazení je individuální, ale měla by být cca 20 minut. Pokud tělo svými projevy dovolí i déle. Většinou se objevuje teplo a štipkání v místech aplikace. Ale každé tělo reaguje svým způsobem. 

Turmalín pomáhá nejen k podpoře prodění v těle, detoxikaci a k výživě, ale například po zlomeninách pomáhá k zlepšení osifikace kosti a také pomáhá při hojení šlachosvalových poranění. 

 Jak užívat turmalínové nákoleníky Vám rádi poradíme na našich telefonních číslech nebo i zde na stránkách zašlete Vaši otázku a my Vám rádi mailem nebo telefonicky odpovíme. 

Využijte výhod pohodlné domácí pravidelné rehabilitace, bez dlouhých čekacích lhůt.