Naše páteř a bolesti zad - využijte účinků rehabilitačních aplikátorů doma i v kanceláři

Pomalu nás opouští léto a přichází ranní a večerní chlad pozdního léta, který se může projevit na bolesti páteře a kloubů. 

V tomto období je vhodné využít možností domácí péče a rehabilitace pomocí turmalínových pásů LUX. 

Tento výjimečný prostředek využívá skvělých účinků turmalínů, které pomáhají rozproudit stagnaci v těle, která je příčinou pozvolných zatuhnutí, bolestí až zánětů a blokací. 

Tyto turmalínové aplikátory používají maséři i fyzioterapeuté ve svých provozovnách. Vy je můžete mít k dispozici denně v pohodlí svého domova nebo v kanceláři. 

Aplikace je velice jednoduchá - nasadit denně přímo na tělo a nechat působit cca 20 min -1 hodinu - jak Vaše tělo dovolí. Aplikovat můžete i několikrát denně. 

Turmalín používáme až do stavu, kdy nám to není příjemné, projevuje se buď horkost v místě aplikace, štipkání kůže nebo chlad. To záleží s jakou škodlivinou se v těle setkáváme. 

 

Velice rádi Vám pomůžeme s výběrem a představíme vše o využívání turmalínových pásů lux, které patří k tom 10 našich výrobků dle oblíbenosti našich zákazníků. Zatelefonujte nám nebo napište dotaz mailem: centrum.fuzhi@gmail.com

Život bez bolest je krásný a je vhodné se o své zdraví a vitalitu zajímat dříve, než příjdou zásadní problémy. Nyní je velmi vhodná doba na prevenci v období přechodu z jednoho ročního období do druhého. 

Pás s turmalíny LUX si můžete zakoupit přímo zde v našem eshopu nebo nás můžete navštívit v naší provozovně v Praze - Centrum FUZHI.