Přístup přírodní medicíny k našemu zdraví – vracíme se ke kořenům

Proč se lidé stále vrací k osvědčeným receptům našich babiček nebo k přírodní medicíně jako takové?

V první řadě je to dáno tím, že je to přirozené a postupy, které se nám v péči o naše zdraví nabíjení přirozeně podporují naše zdraví.

Přírodní medicína je zaměřena na udržení zdraví a je její snahou naučit jednotlivce se chovat ke svému zdraví tak, abychom k nemoci nedošli. Moderně se tomu říká prevence.

V naší praxi v rámci našeho centra pracujeme se systémem čínské medicíny, s 5 elementy. Názvy jako element dřevo, oheň, země, kov, voda Vám určitě nejsou cizí. Našim klientům tyto metody představujeme v rámci mentoringu zdraví nebo naši specialisté – lékaři dělají potřebné doporučení.

Základy TČM 5 elementů -Čepelková FUZHI 2

Když se seznámíte s principy a postupy tohoto systému, a přijmete skutečnost, že tělo, Vy, Vaše zdraví potřebují v jednotlivých ročních obdobích jiný přístup, dostanete se tzv. na vlnu zdraví, energie a vitality.

Akceptace orgánového zatížení v průběhu roku, orgánových hodin v průběhu dne, jednotlivých ročních období přináší tělu a našemu zdraví – imunitě přirozenou podporu.

Systém 5 elementů je o běžné péči v oblasti výživy, pohybu, emoční rovnováze, spánkové hygieně a přístupu k životním hodnotám. Tento systém a z něho vycházející doporučení jsou jednoduše zařaditelné do moderního způsobu života člověka třetího tisíciletí. Pracuje na systému rovnováhy v těle a správném fungování jednotlivých metabolických procesů v těle. Jednotlivé orgány se vzájemně podporují, kontrolují a v jistých dysbalancích dokážou převzít na sebe více zátěže, vysílají signály, že vše není, jak má být. Je jen na nás, zda těmto signálům rozumíme a jsme připraveni něco udělat k nápravě.

 

Zajímají-li Vás tyto informace seznamte se se systémem Základy TČM 5 elementů, prostřednictvím 5 videoseminářů Základy TČM 5 elementů, které Centrum čínské medicíny FUZHI připravilo s terapeutkou čínské medicíny Bc. Renátou Čepelkovou. V rámci videoseminářů se seznámíte s pohledem čínské medicíny na zdraví, doporučení v oblasti výživy, fytoterapie a běžně realizovatelné techniky podporující naše zdraví.

 BANER_5lement_s Renátou Čepelkovovou Videosemináře - balík seminářů

Videosemináře si můžete zakoupit jednotlivě nebo jako cyklus za zvýhodněnou cenu.

Navíc do 26. 10. 2020 k cyklu 5 videoseminářů Základy TČM 5 elementů získáte jako bonus tzv. DOUČOVÁK, což je 3 hodinový sestřih dalšího semináře, jehož náplní byly otázky a odpovědi, které vznesli účastníci seminářů a videoseminářů Základy TČM 5 elementů. I zde je mnoho informací, které určitě uplatníte ve svém životě.

 Zdraví máme jen jedno, pečujme o něj s láskou a přirozenou cestou. Videosemináře mohou být skvělou náplní dlouhých zimních večerů. Získané informace můžete používat celý svůj život.

Imunita a my