Proč do svého života zařadit prvky a principy tradiční čínské medicíny?

Odpověď je velmi jednoduchá. Je to tisícilety ověřený systém přístupu k lidskému zdraví.

Hlavní cíl je být zdravý a plný energie na život. V případě problémů se hledá příčina a je jedno, zda je to příčina fyzická nebo psychosomatická – emoční.

 Čínská medicína je jedním z pilířů čínské metafyziky a je představována tzv. systémem 5 prvků – elementů. Jednotlivé elementy mapují jednotlivá roční období a představují doporučení, jak v tom kterém období o sebe pečovat. Tato péče se nám vždy objeví na kvalitě našeho zdraví, ale také na kvalitě našeho života.

V moderní terminologii bychom tento systém nazvali pravidelná prevence. Soustřeďuje se na správné stravování, kvalitní dýchání, spánek, pohyb a udržení správné cirkulace těla, na naše emoční nastavení.

Pokud se máte zájem s tímto systémem seznámit, přijďte navštívit Centrum FUZHI Praha anebo některou z našich akcí, kde se seznámíte s námi, a také se systémem 5 elementů pro náš běžný život.

Pro ty, kteří rádi získávají ucelené informace a mají je rádi dostupné v okamžiku, kdy je potřebují, jsme s terapeutkou čínské medicíny Bc. Renátou Čepelkovou připravili cyklus videoseminářů Základy TČM 5 elementů, které si můžete zakoupit v našem eshopu www.efuzhi.cz/seminare.

Pokud jste se rozhodli tuto cestu poznat a vyzkoušet, vítáme Vás ve světě zdraví, energie a radosti – to je totiž systém 5 elementů tradiční čínské medicíny, se kterým se v Centru FUZHI Praha můžete seznámit (www.fuzhi.cz)

Projděte s námi všech 5 elementů – což je 1 kalendářní rok, a uvidíte i ucítíte mnoho změn, které Váš život posunou ve všech jeho oblastech.

Zdraví a energie jsou totiž tím správným motorem našeho života.

https://www.fuzhi.cz/kalendar-akci

 

BANER_5lement_s Renátou Čepelkovovou Videosemináře - balík seminářů     DSC02136       DSC02094