Roušky s turmalínem

V posledních týdnech se objevila chřipková epidemie a také zvěsti o koronaviru. Zaznamenali jsme najednou velký nárůst poptávky po obličejových rouškách. I na našich ulicích se začínají objevovat lidé s rouškami.

V Praze  a větších městech jsme na to již zvyklí, protože cizinci, hlavně ti z východu, je prostě běžně nosí. Nosí je při letech letadlem, při pochůzkách po městech plných smogu a nosí je i v Praze při prohlídkách města. Je u nich běžné se chránit bez ohledu na koronavirus nebo chřipkové období. Ví co umí klimatizace, ví co znamená pobývat ve velkém množství lidí na letištích, či na jiných místech při svých při cestách za poznáním nebo za prací. 

Chránit si své zdraví je opravdu běžné a měl by to být standard, obzvlášť pokud patříte do tzv. křehké skupiny, se slabší imunitou - což jsou děti, starší lidé a nemocní. 

I u nás, v naší nabídce naleznete roušku, která je vyrobena z měkké hedvábně látky, má zaoblený vyklenutý tvar, díky čemuž zcela zakrývá obličej kromě očí a poskytuje větší prostor pro filtraci vzduchu. Maska obsahuje ve svém složení filtrační vrstvu, která je schopna zadržovat asi 95% pevných a kapalných částic (kromě olejových), které jsou přítomny ve vzduchu, v masce se snadno dýchá. Opět se zde setkáváme s nanotechnologií a turmalínovým vláknem. 

Rouška (maska na obličej) je lehká a skladná, vejde se do každé kabelky nebo kapsy. Její udržování v čistotě a se schopností filtrovat je jednoduchá. 

Turmalínovou ochrannou obličejovou masku určitě při jejím pravidelném užívání oceníte, i když při pohledu na sebe do zrcadla si budete připadat tak nějak jinak. Ale  jak se říká: "zdraví na prvním místě". 

maska - smog