Ruce a nohy v teple - základ zdraví v období chladu a zimy

Základem zdraví je mít ruce a nohy v teple - říkavaly naše babičky a také to praktikovaly. My jsme pro naš klienty pro období chladných rán připravili zvýhodněný nákup na turmalínový set - rukavice a vložky do bot. 

Proč turmalínové? 

Turmalín má skvělou vlastnost a to je podpora cirkulace v těle. Pokud trpíte tzv. syndromem studených rukou a nohou, tak o snížené schopnosti cirkulace ve Vašem těle něco víte. 

Přírodní medicíny se vždy snaží pomocí různých technik a podpory organizmu cirkulaci v těle udržet a zlepšit. To jde základní princip zdraví. Je-li správná cirkulace, proudí energie, tělo a jednotlivé orgánové soustavy pracují dobře a vše je v pořádku, jsme zdraví, výkonní, máme energii. Začne-li někde stagnace energie, signalizuje tělo problém, který buď zaregistrujeme a začneme řešit příčinu nebo nezaregistrujeme a zakládáme si na větší problém, který může vést až k nemoci. 

Určitě snížená cirkulace v končetinách - v rukách a v nohách je známkou, že se v těle dějí změny, které nevedou ke zdraví, ale opačně. 

O periferie těla - ruce i nohy je dobré se starat již v v době, kdy jsme ještě tzv. zdraví a nemáme žádné potíže - tehdy hovoříme o prevenci  udržování dobré kondice našeho těla. Máme-li již nějaké disbalance je naše starost o své zdraví důležitá. Proto je vhodné v těchto již chladných ránech a večerech, ve dnech kdy přichází podzim a bude nastupovat zima, využít účinků turmalínů a podpořit své zdraví zlepšenou cirkulací v rukách i nohách. 

Látkové turmalínové rukavice jsou vyráběny pomocí nanotechnligie, která dokáže turmalín i s jeho koncentrovanými účinky převést do vláken, ze kterých jsou rukavice ušité. Vložky do bot jsou zase potaženy speciální turmalínovou "gumou", která velmi příznivě působí na plosky nohou např. i přes ponožky. 

 Užívejte si těchto krásných dní s turmalínovým setem rukavice a vložky do bot.. Navíc je to velmi vhodný TIP na vánoční dárek, který nejen potěší, ale přinese i zdraví do Vašich domovů. 

rukavice  vložky do bot