Semináře Základy TČM 5 elementů - informace, které oceníte

Slovo zdraví skloňujeme denně. Připíjíme si na každé oslavě na zdraví. Zdraví je hodnota, kterou velmi oceníme, když ho ztrácíme nebo nejsme zdraví. Mnoho z nás tzv. zdraví "neřeší" a věří, že prostě vydrží.

Naši předkové věděli a znali hodnotu zdraví, protože ve společnosti nebylo zavedeno, že se o Vás někdo postará a lékař stál peníze. Dnešní společnost převedla díky svému modernímu systému tzv. odpovědnost na zdravotní systém a opominula, že  odpovědnost za své zdraví má každý jedinec sám.

Je dobré, že se začaly objevovat trendy prevence a  tzv.zdravého životního stylu. My jsme se rozhodli k  tomu přinést ještě mnoho zajímavých a inspirativních informací z oblasti  "tradiční čínské medicíny". Díky specialistům, se kterými Centrum FUZHI již léta spolupracuje, jsme pro Vás připravili cyklus videoseminářů Základy TČM 5 elementů. K základním seminářům přibudou ještě další semináře, které se věnují různé problematice od imunity počínaje po ženské a mužské zdraví  konče. Také pro  oblast zdraví dětí se již připravuje koncept semináře. 

Určitě Vás budeme pravidelně seznamovat i s dalšími oblastmi tzv. čínské metafyziky (konzultace BaZi, Feng Shui, umění Qi Men Dun Jia,...) a s dalšími našimi specialisty, včetně zahraničních. 

Rok 2020 je rokem turbulentním. Přináší nám rychlé změny, kterým se musíme přizpůsobovat. Ale naše zdraví, dobrá kondice, energetický potenciál, pocity štěstí a naplnění, by měly být konstantní, které se drží na co nejvyšší možné úrovni. A tohoto je možné dosáhnout, když máme dostatek vhodných informací a chuť něco pro sebe udělat. 

Přihlaste se do našeho cyklu seminářů a začněte interesantní cestu do tajů přírodní  medicíny, východní metafyziky a dalších učení a umění. Informace můžete získávat pravidelně a v čas, pokud se přihlásíte do našeho eshopu a budete souhlasit se zasíláním našeho Newsletteru nebo si přímo požádáte o zasílání pozvánek na našem e-mailu: centrum.fuzhi@gmail.com. Rádi Vás budeme informovat o připravovaných aktivitách našeho centra. 

Informace nám rozšiřují obzor a možnosti řešení. Těšíme se na Vás na našich seminářích a setkáních v našem centru. 

https://www.youtube.com/watch?v=LkQVCB2qKrY Video jednoho z našich seminářů - praktické dovednosti se získávají také o přestávkách. 

Základy TČM 5 elementů - Čepelková FUZHI 5  Základy TČM 5 elementů -Čepelková FUZHI 2  Základy TČM 5 elementů - Čepelková FUZHI