Semináře Základy tčm 5 elementů

Zajímá Vás problematika přírodní medicíny?

Chcete získat nové a zajímavé informace, jak v průběhu roku, jednotlivých ročních  období pečovat o své zdraví, zachování energie a výkonnosti?

Pokud Vás zajímají tato a další témata, přihlaste se do námi připravovaného cyklu seminářů Základy tčm  5. elementů s terapeutkou tčm, akupunkturistkou a fytoterapeutkou Bc. Renátou Čepelkovou. 

První ze 4 na sebe volně navazujících seminářů roku 2020 proběhne  v sobotu 8. 2. 2020 od 10:00.

Věnuje se základům tčm, jak vnímat jednotlivé souvislosti a návody pro běžný život, význam zdraví a přístupu k němu. Další  část semináře se bude věnovat nastupujícímu období JARO - element DŘEVO (orgánová soustava játra - žlučník). V neposlední řadě je jarním tématem detoxikace a jak se na ni správně připravit, jak ji realizovat, aby nedošlo k oslabení organizmu. 

Seminář je vhodný pro širokou veřejnost, která vnímá potřebu péče o své zdraví, cítí osobní zodpovědnost za svůj život, zdraví a spokojenost. Chtít být zdravý nestačí, o  zdraví je potřeba pečovat.

Existuje jedno staré moudro: "Zdravý člověk má tisíc přání, nemocný jen jedno."

Přijďte se seznámit s tisíciletími ověřenými pravidla péče o zdraví. Přihlásit se na tento seminář můžete zde:  www.fuzhi.cz/kalendar_akci

Renata Lien  Čepelková