Srdce - jak o něj pečovat z pohledu čínské medicíny

Přírodní medicíny vnímají tělo jako celek, jako systém a člověk je součástí přirozených přírodních cyklů. Na tomto pohledu je také postaveno vnímání lidského zdraví a péče o něj. 

Čínská medicína v oblasti zdraví představuje pomocí tzv. hvězdy Wu Xing neboli 5 elementů. 

5. elementů

Asi jste se s tímto nebo podobným představením již setkali. Vzájemné souvztažnosti tohoto systému vycházejí z tisíciletých pozorování a ozdravných zkušeností, vytvářejí systém, který je prakticky využitelný i v naší moderní době. 

Moderní svět je postaven na informacích a jejich vhodném zpracování. V případě čínské nebo jiné přírodní medicíny je ještě nejen vědět, ale také realizovat tyto informace v praxi, v životě. 

Vrátíme se k našemu srdci, zdraví. Moderní doba je velmi hektická a tak zdravý životní styl je pro mnohé z nás sci fi. Stres, hluk, špatný vzduch který dýcháme, špatný spánek, nevhodná strava, málo pohybu a odpočinku, neustály tlak na výkonnost, úspěch. Patříme k nejvíce ohroženým zemím v oblasti onemocnění srdce a kardio systému. Stále více a více mladých lidí má problémy, které měli dříve podstatně starší ročníky

Ale vždy je šance cokoliv ve svém životě změnit a žít zdravý a aktivní život. Získat správné a odborné informace již není problém.

Připravili jsme pro Vás vynikající videosemináře na téma Základy TČM 5 elementů terapeutkou čínské medicíny Bc. Renátou Čepelkovou.Pět elementů a také pět videoseminářů. Nyní si již můžete zakoupit první z nich element OHEŇ. Máte také možnost si zakoupit celý balíček těchto 5 seminářů a budete se k informacím dostávat postupně dle toho jak se jednotlivá období mění. Budete mít vždy aktuální pohled na zdraví v tomto období. 

Jsme přesvědčeni, že zavedením některých doporučení do Vašeho moderního života oceníte vy i Vaše zdraví.  

Videoseminář Základy TČM 5 elementů - element OHEŇ si můžete zakoupit ZDE.

Dejte svému zdraví i životu jiný rozměr. 

1494594289-orgány okruhu srdce