Syndrom těžkých nohou

Trpíte-li syndromem těžkých nohou nebo máte pravidelné otoky nohou, je to známka špatné cirkulace v končetinách. Máme pro Vás řešení. 

Tyto potíže mají hlubší zdravotní charakter, který je vhodné řešit s praktikem čínské medicíny. Přesto Vám můžeme představit jedno z rychlých řešení, které můžete realizovat sami doma, ihned nebo kdykoliv je to potřeba a to pomocí detoxikačních náplastí TSU TSU

Jejich aplikace je velice jednoduchá:

bylinné sáčky si pomocí speciální náplasti nalepíte večer před spaním na chodidla a necháte působit v průběhu spánku v noci. Pomocí těchto náplastí dochází k uvolnění cirkulace v končetinách, tělo začne vylučovat toxiny, které brání správné cirkulaci. Dochází ke zlepšení práce lymfy. určitě oceníte tyto rychlé a efektivní účinky. Je vhodné si je brát i na cesty či na dovolenou.

V balení je celkem 10 ks náplastí, tzn. že máme možnost si udělat 5 kůr, což je doporučený počet aplikací. Je možné také použít 4 náplasti najednou - 2 na každou nohu. Efekt je určitě silnější. 

Detoxikační náplasti TSU TSU jsou nedílnou součástí těch z nás, kteří v průběhu pracovního dne většinu času sedí nebo stojí. Také ocení řidiči aut, po celodenním řízení vozu. 

K problematice lymfy a příčin vzniku otoků se dostaneme v některém z našich dalších článků. V naší nabídce naleznete vhodné přírodní produkty, které pomohou řešit základní příčiny otoků nohou. 

Ulevte svým nohám a prožívejte si krásné letní dny v dobré kondici pomocí náplastí TSU TSU. Zakoupit si je můžete ihned na našem eshopu ZDE

Syndrom těžkých nohou náplasti TSU TSU