Vyhřezlá ploténka, bolesti páteře, brnění nohou - trápí Vás tyto problémy?

Vyhřezlá ploténka, bolesti páteře, brnění nohou …

Dnes běžné problémy jejichž příznaky neřešíme, spíš tlumíme prášky a až se objeví nesnesitelná bolest či blokáda, hledáme rychlá řešení. Ta většinou nepřicházejí.

Máme pro Vás doporučení, jak se svým tělem začít pravidelně pracovat.

Využívejte pravidelně účinky turmalínových aplikátorů, které tělu pomáhají právě v oblasti páteře a kloubů. Jejich aplikace je různorodá, stejně jako účinky, které tělu poskytují. Kombinaci, kterou jsem zde představila je možné využívat i u vyhřezlé ploténky. Využitím dvou aplikátorů najednou dochází k tzv. turmalínovému víru, který je účinnější něž využití jednoho aplikátoru.

Z klinické praxe našich terapeutů víme, že při pravidelné tzn. denní aplikaci turmalínového pásu LUX dochází k výraznému zlepšení stavu u vyhřezlých plotének až k návratu výhřezu. Budu se opakovat, nenechávejte stav svého těla dojít k akutnímu, tím, že tlumíte bolesti léky.

Hledejte řešení dříve, při prvních příznacích. Nenechejte věci dojít k chronickému onemocnění či nevratnému změnu stavu.

Pravidelná a systematické péče o sebe je naším prvotním úkolem na cestě ke štěstí, zdraví a naplňování svých snů. S bolestí ve svém životě to jde poněkud hůře. Více informací o turmalínových aplikátorech a jejich užívání vám rádi poskytneme telefonicky nebo mailem, případně nás navštivte v našem centru