Zdravé srdce chce pravidelnou péči - řešením je Tian Siň Vaň

Máte náročný život, plný spěchu, stresu, termínů, nároků na Vás kladených na Vás?

Málo spíte a odpočíváte? Býváte často unaveni a vyčerpání? Máte představu, jak to zvládá Vaše srdce?

Jsme národem kardiaků. Problémy s vysokým tlakem, srdcem, cévními nemocemi, postihují naši populaci ve velké míře. Ve světových žebříčcích kardio onemocnění se pohybujeme na předních příčkách. Navíc se stále snižuje věková hranice těch, kteří se stávají závislí na tzv. pravidelném polykání léků. Toto vše je dáno našim životním stylem, do kterého patří velká míra stresové zátěže, nevhodná strava a nedostatek pohybu na zdravém vzduchu. S péči o srdce je vhodné začít již v mládí. 

Ať chceme nebo ne, tato doba se podepsala na každém z nás.

Omezení našeho života, kterým jsme prošli v období COVID 19, a který se ještě stále budou našeho života dotýkat, nám jistou dávku stresu, únavy, jak fyzické, tak emoční přináší každý den. Pro své zdravé srdce nebo pro jeho podporu můžeme mnohé udělat ještě dříve, než začneme mít první důkazy, že není vše v pořádku. Také můžeme mnohé udělat, i když už problémy jsou.

Přírodní medicína hledá vždy příčinu a tu řeší. Doporučení jako je méně stresu, zařadit více pohody do svého života, zdravý spánek, dostatek pohybu a vyvážená strava asi zná každý dospělý. Srdci i našim cévám můžeme pomoci také podporou přírodních ozdravný produktů.

Představujeme Vám přírodní produkt Tian Siň Vaň, který je složen z bylin, které mají pozitivní vliv na naše srdce a cévní systém.

Tento výrobek se používá s cílem prevence a ke komplexnímu ozdravení kardiovaskulárních onemocnění, doporučuje se při různých poruchách mozkové cirkulace, nevolnosti, bolesti u srdce atd. Je to skvělý prostředek určený k rychlé pomoci a podpoře našeho srdci, aby mohlo plnohodnotně a zdravě pracovat.

 Jste-li unaveni je vhodné ho používat právě v období srdce dle meridiánových hodin a to v čase 11 – 13 hodina. V této době je na naše srdce největší tlak, proto je vhodné mu odlehčit a pomoci. Chcete-li se více dozvědět něco o orgánových hodinách a jak pečovat o své srdce a celý systém  patřící do okruhu srdce - tenké střevo dle tradiční čínské medicíny, můžete si zakoupit videoseminář terapeutky čínské medicíny Bc. Renáty Čepelkové Základy TČM 5 elementů - ELEMENT OHEŇ (srdce - tenké střevo. Zde se dozvíte mnoho informací, jak přírodní cestou dosáhnout zdraví. 

Kapsle Tian Siň Vaň je skvělou možností, jak přírodní cestou podpořit své zdraví, začít odbourávat únavu a pomoci svému kardiosystému. 

1494594289-orgány okruhu srdce  Tian%20%C5%A0i%C5%88%20Va%C5%88