Zdravý spánek - věnujte svému tělu pozornost a bylinky, které pomáhají

Zdravý spánek je pro naše zdraví, imunitu, výkonnost, stabilitu, vitalitu velmi důležitý. Bereme jej jako něco samozřejmého do okamžiku, než se nám ho nedostává. 

Pro mnoho lidí je zdravý, kvalitní a posilující spánek něčím nedosažitelným. Mají problémy s usínáním, často se budí, mají noční bdění nebo nespí. Vše toto je signál, že něco není v našem životě a s naším tělem v pořádku. 

Pro zdravý a kvalitní spánek je velmi důležitý náš životní styl, styl práce, míra stresu, životospráva, aj. ... S mnohým si můžeme poradit sami.

Víme-li jak, je jen na nás, zda se rozhodneme udělat ve svém životě změnu. Je veřejně známa tzv. spánková hygiena. Je známo, že pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu pomáhá, stejně tak jako vhodná strava ve večerních hodinách či zklidnění před spánkem a to meditací nebo vynecháváním vjemů jako televize, práce na PC či "sledování sítí" mobilem. 

Eliminovat stres ve svém životě je již náročnější, ale i zde existují techniky, které je možné zařadit do svého života a to jak profesního, tak i osobního. Jde jen o to, zda se rozhodneme, je praktikovat pravidelně a vtvoříte si systém a zvyk. 

Také příroda má pro nás připravené byliny, které pomáhají ke zkvalitnění našeho spánku. Je velmi dobré se s nimi seznámit a dopřávat si jejich přirozených účinků. 

V naší nabídce máme speciálně připravenou směs bylin pod názvem Aň Šeň. Jedná se o tradiční recepturu čínské medicíny a je velice efektivní. Pomáhá navodit klidný a revitalizační spánek. Je dávkována v moderních kapslích, které respektují styl moderního člověka. Užívá se před spaním ve zklidňují fázi před spánkem. Tento produkt většinou stačí užívat kratší dobu 5-10 dní a efekt se dostaví. U některých našich klientů je efekt okamžitý. Zde vždy záleží na disbalancích, které daný jedinec má, a to je vždy individuální. Často tento produkt využívají manažeři, kteří pracují ve stresově náročném prostředí. 

 

Aň Šeň

Je ale důležité se i v tomto období zaměřit na příčiny, které způsobují naši nespavost a poruchy spánku. Přírodní medicína se zabývá právě řešením příčin.. Vyřešíme-li příčinu, tělo je zdravé, je v harmonickém stavu a funguje dobře. Je to dokonalý stroj, kterému bychom měli věřit. O systému fungování jednotlivých orgánových soustav, které se vzájemně podporují, jsou na sebe napojeny a jejich fungování vytváří ten očekávaný harmonický stav, se můžete více dozvědět z našich videoseminářů Základy TČM 5 elementů.

V 5 videoseminářích se dozvíte. jak o sebe pečovat v jednotlivých ročních obdobích, jak se vhodně stravovat, na co si dát pozor a jak vyrovnávat přirozeně různé disbalance, na které Vám Vaše tělo upozorňuje různými signály. Kdo ví je informován a může se podle těchto informací chovat.  

BANER_5lement_s Renátou Čepelkovovou Videosemináře - balík seminářů

 

Trpíte-li nekvalitním spánkem, budíte se unaveni a vyčerpání použijte přírodní produkt Ań Šeň a následně se seznamte s pohledem čínské medicíny na zdraví  a udržení energie a vitality. 

Máte-li zájem o bližší informace nebo osobní konzultaci využijte službu mentoring zdraví a zdravého životního stylu a naši specialisté Vám rádi poradí a pomohou najít svou cestu ke zdraví, vitalitě a spokojenosti. www.fuzhi.cz

Přírodní produkt Aň Seň může být výjimečným dárkem letošních Vánoce nebo k jiné příležitosti. Může pomoci Vám při řešení spánkových problémů a zahájení změn k posílení Vašeho zdraví jak fyzického, tak emočního. 

Přejeme Vám klidný a zdravý spánek.