Ženské zdraví - antibakteriální gel pro intimní hygienu

Milé dámy a slečny, 

problematika ženského zdraví je z pohledu přírodní medicíny důraz na prevenci, péči o sebe a podporu naší energie. Léto, do kterého jsme právě vstoupily, má mnoho lákadel, těšíme se na krásné zážitky a chceme si těchto krásných teplých, dlouhých a slunečných dnů užít. 

S létem jsou ale spojeny také některá rizika a mnohé z Vás se často trápí s různými infekcemi ať již zapříčiněné koupáním nebo jinak. 

Do dovolenkového kufru si určitě přibalte náš antibakteriální gel  pro intimní hygienu. Je to stálice našeho ženského programu, která má i další výhody a možnosti využití. Jednou z těch nestandardních možností je využití gelu na opary nebo na kousnutí nepříjemným hmyzem, které může mít i nepříjemné reakce. Osobně ho mám ve své dovolenkové lékárničce a nikdy jsme nelitovala, že jsem si ho přibalila. 

Hlavní funkce antibakteriálního gelu pro intimní hygienu společnosti Green World: rychle a účinně zbavit ženu gynekologických zánětlivých onemocnění.

Antibakteriální gel pro intimní hygienu společnosti Green World má antibakteriální, protizánětlivé, regenerační vlastnosti, může účinně předcházet a pohotově řešit různé druhy gynekologických zánětů pochvy.

Je to účinný prostředek boje proti následujícím nemocem: bakteriální vaginóza, záněty pochvy způsobené trihomonady, smíšené typy patogenů, gonokokové infekce, cervicitida, cervikální eroze děložního čípku a různých jiných infekcí. Gel účinně eliminuje záněty, eroze, svědění vaginy, zápach, zvýšený žluto bílý výtok a další gynekologická onemocnění.

Přejeme Vám krásné léto a věříme, že na Vašich cestách se Vám osvědčí i náš gel péče o ženu.

gel 1