Ženské zdraví - vaginální bylinné tampóny

Co se vlastně skrývá pod názvem Ženské zdraví?


Jedná se o vyvážený a komplexní ozdravný a preventivní program, který pomáhá ženám různého věku se stabilizací jejich zdraví přírodní cestou a učí je prevenci, která zohledňuje primární úlohy ženy a pomáhá zvládat její úlohu v moderním světě.


Na jedné straně přenášíme informace a doporučení, která vycházejí z tradičního pojetí 5. elementů tčm a na druhé straně se mnohými produkty zaměřujeme pouze na problematiku zdraví ženy.


Jednotlivé produkty balíčku Ženské zdraví:
TAMPONY vaginální ozdravně-profylaktické nebo spíš známe jako vaginální bylinné tampony či hovorově "čínské kuličky". Tyto tampony jsou opravdu výjimečné a jejich bylinné složení je darem pro ženské tělo.

Další produkty z tohoto balíčku jsou: 

antibakteriállní vaginální gel, kapsle Zdravá žena, kapsle Žu Kan, čaj Žu Kan, kapsle I Sheň Bao pro ženy. 

V tomto článku představíme blíže bylinné tampóny:
Historicky byly užívány na císařském dvoře, kde bylo pravidlem udržovat císařovnu, manželky císaře a jeho konkubíny zdravé a krásné, schopny plodit zdravé děti a být dobrou partnerkou císaře. Proto bych doporučila každé ženě, aby na sebe a své zdraví pohlížela jako císařovna. Je to totiž to nejdůležitější, co můžeme pro sebe a své okolí udělat.


Složení:

Kořen stemony (Stemona sessilifolia), tráva srdečníku obecného, plody jarvy Monierovy, oddenek přestupu (Smilax ornata), plody bytelu metlatého (Kochia scoparia), kořen děhelu čínského (Angelica sinensis), oddenek koprníčku čínského (Ligusticum chuanxiong), borneol.


Na ilustračním obrázku jsou bylinné tampony ukázány před a po použití. Tampóny se vkládají do vaginy lehce navlhčené a nechávají se působit 3 dny (to jen pouze, pokud je to pro ženu komfortní). Zpravidla pokud má žena nějaké problémy, tak je reakce bylin na tělo bouřlivější. Je vhodné při diskomfortu tampón vytáhnout, ale v načaté terapii by se po několika dnech mělo pokračovat novu. Tělo se čistí a dochází k zlepšení jeho zdravotního stavu.


Tampóny používáme i v případě, že nemáme zdravotní problémy. To hlavně z důvodu prevence, detoxikace těla, udržení mladistvého prostředí.


Vlastnosti tamponů:
• Čistí nahromaděné bakterii v organizmu ( vyvádí bakterie z těla přirozenou cestou).
• Skládá se z čistých bylin, rychle snižuje zánět.
• Čistí dělohu a pochvu od patogenních bakterií a virů.


Kosmetický efekt: u 80% žen, se objevují projevy jako jsou zhoršení pleti, vznik skvrn na kůži, sucha pokožka, vrásky, je výsledkem různých gynekologických onemocnění. Tampony normalizuji průtok krve a práci orgánů vnitřní sekrecí, výrazně zlepšuji vzhled žen.


Preventivní účinek: zdravým ženám se doporučuje, aby používaly jeden tampon měsíčně, pro profylaxi gynekologických onemocnění

Nepleťte si vaginální bylinné tampóny GW s tampony, které se používají při menstruaci. Jejich účel je absolutně odlišný. Tampón se nedoporučuje užívat, když máte zavedené nitroděložní tělísko a když jste těhotná.

Další produkty z balíčku Ženské zdraví Vám představíme následovně. 

ženské zdraví - tampony a jejich užití v praci