Zvýhodněné nákupy trvají - zaměřte se na svou imunitu

Prodloužili jsme možnost zvýhodněných nákupů, které věříme potěší většinu z Vás. 

Začalo léto a toto je období, ve kterém intenzivně podporujeme nejen své srdce a kardiosystém, ale také v průběhu letních měsíců podporujeme naši imunity. Zde obzvlášť platí klasické přísloví - "Až se zima zeptá, co jste dělali v létě."

Pokud si nevíte rady s výběrem z našich přírodních produktů, které jsou sestavovány dle tradičních receptůr čínské medicíny, rádi Vám s individuálním výběrem  pomůžeme.  V našem centru pracujeme individuálním systémem a akceptujeme plně požadavky a potřeby každého našeho klienta. Pokud se na nás obrátíte s Vaším dotazem, rádi Vám odpovíme telefonicky nebo mailem. V případě potřeby Vám nabídneme i osobní setkání nebo online konzultaci. 

Věříme, že spojení zvýhodněných nákupů na našem eshopu nebo v našem centru a kvalitních informací k problematice zdravého moderního stylu a podpory zdraví bude pro Vás příjemnou možností nákupů z pohodlí Vašeho domova. 

Máme v tuto chvíli první doporučení - je období OHEŇ,které se zaměřuje na podporu srdce a tenkého střeva  - jeden ze skvělých produktů na podporu srdce jsou kapsle Tian Šiň Vaň.