Přikrývka

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 
TURMALÍNOVÁ PŘIKRÝVKA
Dostupnost Momentálně nedostupné (1 ks)
20 764 Kč    
Kód produktu 2078
Značka Green World
Kategorie ZDRAVÁ DOMÁCNOST
Záruka 2
 

Turmalínová přikrývka (2078) - Tourmaline Wool Comforter

Struktura turmalínové přikrývky:

První vrstva: bavlněná tkanina.

Druhá vrstva: vysoce kvalitní vlna.

Třetí vrstva: integrované ozdravné magnety, germanium.

Čtvrtá vrstva: vysoce kvalitní vlna.

Pátá vrstva: antibakteriální tkanina impregnovaná proti roztočům.Rozměry: 200x230 cm.

Vlastnosti přikrývky:

1. Prodlužuje trvání fáze hlubokého spánku: vlna prodlužuje tuto fázi o více než 25 % a udržuje pravidelný tep.

2. Absorbuje vlhkost a udržuje tělo suché: během spánku vylučuje lidské tělo obrovské množství potu, zejména pak v zimním období. Jedinečná molekulární struktura vlny dokáže tuto vlhkost vsát a rychle odpařit. Póry vlněného vlákna dokáží pojmout vlhkost odpovídající až 35 % vlastní hmotnosti a současně udržet tělo v suchu a teple. Turmalínová přikrývka společnosti Green World je vhodná pro děti, astmatiky, revmatiky i starší osoby.

3. Přikrývka je antistatická a antibakteriální, odpuzuje prach a roztoče: vlna je velmi hygroskopická, což brání tvorbě statické elektřiny a proto přikrývka odpuzuje prach a nečistoty. Vlněná vlákna absorbují vlhkost a podporují její rychlé odpaření. Materiál odpuzuje roztoče, kteří způsobují četné alergie.

4. Turmalín obsažený v materiálu přikrývky vykazuje výraznou biologickou aktivitu: během spánku vysílá dlouhovlnné infračervené záření a záporné ionty, čímž zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy, aktivuje buňky a detoxikuje organismus, eliminuje zánětlivé procesy, zmírňuje bolesti, snižuje otoky a zvyšuje obranyschopnost organizmu.