[column number='6'] [/column] [column number='6']
[/column]

Vážení zákazníci a partneři Centra Fuzhi!

opět jsme pro Vás připravili zajímavý akční týden v termínu od 17. – 24. 1. 2022. Tentokrát jsme se zaměřili na oblíbené turmalínové výrobky – aplikátory, které pomáhají našim klientům udržet správnou cirkulaci v těle a při různých problémech s páteří, kolenními klouby, blokacemi krku, atd. Jejich pravidelné aplikování má velmi příznivé účinky lidský organismus.

Přirozené vlastnosti turmalínu předurčují, že právě zima, ve které se nyní nacházíme, je obdobím, kdy bychom jeho účinků měli využívat naplno, a to jak z preventivních důvodů udržení našeho zdraví, tak při řešení mnoha i chronických problémů. S dotazy na turmalín  se na nás obracejí hlavně lidé, kteří trpí bolestivými stavy (nejvíce  pohybového aparátu), jsou unavení, trpí na studené ruce a nohy, jsou po zlomeninách nebo operacích, nebo mají dlouhodobé chronické zdravotní problémy, mnohdy nejasného charakteru. Velice je zajímají právě přirozené účinky turmalínu a jak je prakticky využívat.

V nabídce našeho eshopu www.efuzhi.cz je celá řada výrobků s turmalíny. Většina z nich  tzv. turmalínové aplikátory, které se využívají, jak k  domácí, tak profesionální rehabilitaci a fyzioterapii.

V oblasti turmalínových aplikátorů jsou to - nákoleníky,  bederní pásy, nákrčníky, nákotníky,  nátepníky, turmalínové vložky do bot, turmalínové ponožky a rukavice. Určitě  je velice zajímavá oblast zdravého spánku - turmalínový polštář a deka.

Máme velmi široký sortiment dalších výrobků. Rádi zodpovíme Vaše dotazy, které se nám nebojte poslat na náš mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo nám zavolejte na tel:  +420 775 901 660

Zvýhodněnou slevu 10% jsme připravili na celý náš turmalínový sortiment. V tomto týdnu máte mimořádnou možnost si nakoupit za zvýhodněné ceny jakékoliv turmalínové zboží, které máme naskladněné do vyprodání jeho zásob.

Pro zvýhodněný nákup – 10% , budeme dělat finanční přepočet ve faktuře, kterou zašleme po uskutečnění Vaší objednávky na našem eshopu, emailu nebo telefonicky.
 
Výrobky si můžete zakoupit přímo u nás v Centru FUZHI Praha nebo na našem eshopu www.efuzhi.cz

 Přejeme Vám krásný celý týden a těšíme se na setkání s Vámi
 kolektiv Centra FUZHI


mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.fuzhi.cz
www.efuzhi.cz

Sledujte nás na našich informačních kanálech - získáte vždy informace včas.

FB/Centrum tradiční čínské medicíny Fuzhi
www.instagram.com/centrum_fuzhi
Youtube/Centrum Fuzhi

scrollup